Шановний кліент! На даний момент не можемо відповісти, так як у нас не робочий час.
Дякую, все чудово
Гарне обслуговання.Ввічливий продавець...Все на 5 +++++..дякую
Хороший продавець . Рекомендую
Дякую, все чудово