2 193 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 431.080 |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.68 мм |
| Проекція поршня до | 0.744 мм |
| Діаметр | 92.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L 300, L200, Bongo, L400, H 1, Porter, Pregio, H100, H-1 / Starex, Pajero, Pajero Sport, Terracan |