


334 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 19019975B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Coupe, Primera, Maxima, Almera, X-Trail |