


329 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 19026126B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Daihatsu, Porsche, Peugeot, Jaguar, Nissan, Opel, Toyota, Volvo, BMW, Hyundai, Volkswagen, Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sigma, S Coupe, XC90, Omega, Space Star, XJSC, Kadett, Passat, Escort, L 300, Picanto, Lancer, Copen, Lantra, T1, Taunus, 911, 929, Alfasud, Transit, 207, Getz, Ritmo, Golf, Colt, Mirage, Mondeo, Pony, Pony / Excel, Cherry |