1 363 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 027.082 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.32 мм |
| Товщина після затягування | 1.32 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Проекція поршня від | 0.651 мм |
| Проекція поршня до | 0.7 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |