1 170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2852.14 |
| Довжина | 157 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, EX, FX, Murano, Navara, Qashqai, M37, M35, M45, QX50 |