1 025 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C11078ABE |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | QX70, Koleos, EX, FX, G, Murano, Pathfinder, Navara, Qashqai, M37, M35, M45, QX50, Q45 |