893 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 495 089 |
| Товщина | 13.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 37.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 38.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 83.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 370Z, Juke, Kizashi, Koleos, 350Z, Pulsar, Teana, Qashqai, Elgrand, Tiida, EX, G, Leaf, M35, M45, Murano, Sentra, X-Trail, Q50 |