

641 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C21041ABE |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Ширина | 123.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Cadillac, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Laguna, Primera, Transit Connect, 9-3, Megane |