

1 207 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4G013ABE |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 16 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 124 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |