
253 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 757.292 |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Jumper, TRIBUTE, Orion, Outlander, Transit Connect, Pajero Sport, Transit Tourneo, Escort, 164, Fiesta, Giulia, Focus, Tourneo Connect, Transit, 155, 1750-2000, Spider, Alfetta, XM, GT, Mondeo, Scorpio, 605, Sierra |