Быстроты
по отправке НЕТ.
Немає в наявності
Перезакажу с 1мая
Все чудово
Все добре рекомендую !!
Все наче добре.
Беру не в перше в мережі, так назвемо , цих магазинів.
Але останнім часом чомусь треба нагадувати про себе після оформлення замовлення.
Висилають, і все добре з товарами, але...
А за товари дякую)