Спасибо. Не Китай,а Индия прислали,но, спасибо большое. Будет ездить.
спасибо. всё ок.
Спочатку повідомили, що товар є та поїде завтра, а через декілька годин - що вже нема його.
Все ок!
Спасибо. Не Китай,а Индия прислали,но, спасибо большое. Будет ездить.