


146 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 19017032B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Terios, Colt |