834 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2876.31 |
| Довжина | 105.5 мм |
| Висота | 39 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Q50, EX, FX, Murano, Juke, 350Z, Pulsar, Leaf, Grand Vitara, Sentra, Teana, Koleos, X-Trail, Renault Koleos |