617 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C21042ABE |
| Висота | 38.2 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Suzuki, Infiniti, Samsung |
| Сумісність з моделлю | Quest, Juke, Q50, Koleos, 350Z, Pulsar, Teana, QM5, Qashqai, Elgrand, Tiida, EX, FX, G, Leaf, Grand Vitara, M37, M35, M45, QX50, Q60, Murano, Sentra, X-Trail |