
1 317 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | N2015V |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 62.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, Elgrand, Quest, FX, Murano, QX60, Q50, M37, JX SUV, Pathfinder, Q60 |